Ludzie są zbyt pewni siebie

Czy ktoś z Was kojarzy konkurs internetowy organizowany przez Top Model ? Główna nagroda to posada ambasadorki marki Gillette. Znam jedną z dziewczyn, które biorą udział w tym konkursie i gdyby nie to, to raczej nie zwróciłabym na to uwagi, a szkoda jak się okazuje. Jedna z dziewczyn – Julita , w swojej wypowiedzi, którą możemy usłyszeć i zobaczyć w jej filmiku na stronie konkursu powiedziała właśnie , że jej zdaniem w dzisiejszych czasach ludzie są zbyt pewni siebie. Szczerze powiedziawszy to moim zdaniem jej wypowiedź była najinteligentniejsza ze wszystkich wypowiedzi jakie możemy tam zobaczyć. Nie wiem czy ma „zgrabne olśniewające nogi” , ani czy „jest fotogeniczna” , bo nie interesuje mnie to. Gdybym miała głosować z zamkniętymi oczami, gdybym miała kierować się jedynie zmysłem słuchu, to zagłosowałabym na Julitę, co z resztą zrobiłam i z otwartymi oczami.

Myślę że miała ona rację. Ludzie SĄ zbyt pewni siebie, są tak pewni , że aż aroganccy i nie mili. Szczególnie dziewczyna, którą znam. Nie życzę jej źle, ponieważ najwidoczniej, jak można wnioskować po głosach na nią oddanych, nadaje się do modelingu i tego całego świata, ale dobrą osobą to ona nie jest. Mam ogromną nadzieję , że to w jaki sposób Julita zaprezentowała się w swoim filmiku nie jest jedynie grą i idealnie wyszlifowaną rolą aktorską. Mam ogromną nadzieję, że to jej prawdziwe „ja” ,i że uda jej się zabłysnąć w show biznesie. Bo ona akurat, ma czym zabłysnąć.

A Was drogie Panie i drodzy Panowie zachęcam do głosowania, pomóżmy wygrać marzenia tym ,którzy o nie walczą :)


http://topmodel.tvn.pl/konkurs-venus/uczestniczki

1 Komentarz

  1. Witaj Klaudio :) Dopiero teraz przeglądając internet zauważyłam Twojego posta. Nie wiem czy jeszcze prowadzisz bloga, ale mimo wszystko napiszę kilka słów i mam nadzieję, że to zobaczysz. Dziękuję Ci, za wszystkie miłe słowa oraz głosy :) nawet nie wiesz, jak to motywuje! Wszystko co powiedziałam w filmiku było całkowicie szczere (miałam kilka chwil. żeby się zastanowić :p ). Cieszę się, że są na świecie ludzie tacy jak Ty. Mam nadzieję, że dalej będziesz pisać bo przeczytałam dużo artykułów z Twojego bloga i jestem pod wrażeniem.
    Jeśli masz ochotę, to zapraszam do mnie: http://jullife.blogspot.com/
    Trzymaj się ciepło!
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.